nasil dogru erkek kol dügmeleri seçmek için

Erkekler kol dügmeleri devrim ve nasil edilmistir. Erkekler kol dügmeleri classier gümüs kol dügmeleri ve mücevher encrusted seçenekleri için agirbasli metalik ve satafatli altin olanlar üzerinde tasindi. Bu kadar çok orada seçimler ve deneme isteksizlik ile, erkekler genellikle ne kol dügmeleri üst asmadan onlara sik bir görünüm yapacak merak birakilir.

Burada sag kol dügmeleri ve orada seçenekleri için bir rehber alarak bazi noktalar sunlardir:

Ucuz olmayin, tasarimci kol dügmeleri satin: Öncelikle, bu aksesuar için alisveris zaman, tasarimci kol dügmeleri kontrol etmek iyi bir fikirdir. Eger gerçekten cebinizde bir delik yazma olmadan bir sey almak nasil sasiracaksiniz. Ve en önemlisi, tasarim magazalari kontrol ederken yanlis gidiyor daha az sansi var. Stanley Lewis gibi bazi tasarim etiketler erkek aksesuarlari uzmanlasmak ve terzilik tadi degisen hitap.

El yapimi kol dügmeleri arayin: Iyi bir magaza el yapimi kol dügmeleri stok gerekir. Bir marka el yapimi kol dügmeleri sunuyorsa, düsünce çok tasarim, yenilik ve üretim gitti emin olabilirsiniz – ve iki adet ayni olacaktir. Hangi sizinle hiç kimse sahip oldugu belirli bir münhasirlik tasimak anlamina gelir.

Gümüs kol dügmeleri: Gümüs kol dügmeleri güvenlidir. Zevkinize bagli olarak, tercihen el yapimi, parlak veya mat arayin. Onlar gelismis, zengin bir görünüm ve en gömlek ve takim elbise ile gitmek.

Jewel kapli kol dügmeleri: Kol dügmeleri Tasarimcilar hiçbir tas çevrilmemis yapmamislar – bile degerli olanlari! Bazi tasarimci kol dügmeleri degerli ve yari degerli taslar ile gömülü geliyor. Gümüs belirtilenler arayin. Bir sikici gömlek ya da ‘zengin’ bir bakisla üzerinde sadece kase insanlara hazirlik için birçok diger seçenekler arasinda mutlu turkuaz, atesli mercan, günesli topaz ve zengin yakut seçebilirsiniz. Eger gelismis, zengin bakmak ve vanilya gardirop için bazi denge eklemek istiyorsaniz bu seçin. Bu hem genç ve yasli erkekler üzerinde harika görünüyor ve çok özel bir hediye yapmak.

Porselen kol dügmeleri: – Porselen son Erkekler kol dügmeleri tur yapiyor oldukça siradisi bir malzemeden yapilir. Sadece gümüs uydurulur porselen kol dügmeleri arayin emin olun. Bir daha sinirli bir görünüm için, pastel pembe ve yesil düzensiz porselen için gidin. Tarzi büyük bir anlam ve bakim gerektirmeyen tutum ile genç erkekler büyük görünür. Bazi renk ve retro cazibesi için beyaz bir gömlek ya da bej ceket ile bu çifti.

Dogru durum için sag kol dügmeleri: gömlek gibi, hatta kol dügmeleri sag günler için özenle seçilmis olmasi gerekir. Örnegin, mücevher kapli kol dügmeleri bir siyah kravat aksam yemegi için uygun olacaktir. Bir yari resmi Pazar brunch için bir keten takim elbise ile porselen kol dügmeleri giyen düsünebiliriz. Yasam tarziniza ve aslinda bunlari kullanmak mümkün olacak vesilelerle sayisi temel alinarak, kol dügmeleri sahipsiniz.

Sizin karakter: Unutmayin, stil kendi cilt rahat olmak ve bir sey giyiyor anlamina gelir kisilik ile çatismalar oldugunu. Bazi erkekler bazi sirasinda, belki de daha sade granat daha iyi görünecektir, bir bembeyaz gömlek ile turkuaz kol dügmeleri kapali tasimak ve kesinlikle sik bakabilirsiniz. Bu yüzden kendinize ya da sevilen bir için bir kol dügmesi seçerken, bu kisilik anahtar oldugunu unutmayin!

Eger kol dügmeleri için alisveris dahaki sefere, bir karar vermek ve aslinda onlari harcamadan bir milyon dolar gibi görünüyor.