deli kot dazzle nasil

Çiçek gücü biraz ile kot sikici sikici çifti Funk. Çocuklar kot veya hippi bayan kot ya da bir genç için bir proje için büyük, sen korkak papatya kot bir trend-setter olmak ugrarsiniz. Sanatsal parlama Hizli ve yapmak kolay degil, büyük bir ihtiyaç vardir.

Papatya kot yapmak için ihtiyaciniz olacak …
Kot bir çift (ucuz kot idealdir), kalin çamasir suyu, sanatçilar firça, kalin kart, parlak kumas artiklari (yerel tuhafiye içinde patchwork kutusuna bakin) ve bir igne ve iplik.

Bir masa üzerine düz disari kot yatiyordu. Bu çamasir suyu ile temas gerekir simarik olacagini alaninda bir sey tasiyin.

Kot sag bacak iç kadar bazi kalin karti itin. Bu saglam bir temel olusturur ve asagidaki kumas kadar sizan çamasir suyu engeller.

Alt hem boyunca ve yüzü yukari diz bir tükenmez kalem ile 4 ila 8 papatyalar çizmek için bacak gibi görünüyor. Çiçekler çesitli boyutlari olabilir. Merkezinde bir “O” sekli ile baslayin ve papatya ortasindan geliyordu alti yapraklari kadar çizin. Herhangi bir sap ya da yaprak – Sadece çiçek baslari çizin.

Bir kez tasarim çamasir suyu ile papatyalar üzerine gitmek ile mutluyuz. Bir tabak (kalin çamasir suyu en iyisidir) üzerine bazi çamasir suyu dökün ve bir boya firçasi kullanarak, tükenmez kaleme hatlari üzerinden çamasir suyu firça.

Killar bazi firça eriyecek çünkü sadece hizli bir sekilde çalismak gerekiyor, ama çamasir suyu ayni zamanda agartma ve kot kumas saldiran olacak. Gerçekten benzer bir renge agartilmis tüm papatyalar istiyorum.

Eger ihtiyaci hissediyorum alanlara çamasir suyu yeniden uygulayin.

Tüm papatyalar beyaz döndü zaman, su bir kase içine kot batirmak ve çamasir suyu tüm çikmak için üç veya dört kez yikayin. Çamasir suyu çamasir makinesinin lastik conta yok olacak çünkü çamasir makinesi içine koymayin. Kurumaya kot birakin.

Böyle kot birakabilirsiniz, ya da her papatya renkli bir merkezi verebilir.

Nasil renk merkezleri için burada …
Bazi parlak renkli kumas arkasina bir kupa ya da bir sey çizin. Kesip bir igne ve ipliklerle kumas dairenin dis çevresindeki dikis çalisan bir sira dikmek. Ham kenarlari daire disari düzlestirin in çizilir böylece çalisan dikis hazirlamak, bu papatya merkezidir. Her bir papatya uygun merkezinde büyük veya daha küçük yapmak için “hazirlanmasi” de gerginlik ayarlayin. Dikmek ya da kot yerine papatya merkezi Wonderwed. Görünmez dikis kullanin, Hemming dikis iyi olurdu.

maceraci duygu?

Papatyalar, ön ve arka kot kapsayan deneyin. Ya da sadece kot koltuk üzerinde. Funky tasarim olanaklari sinirsiz.