benim koca ve çocuk otantik korsan kostümleri istedim

Biz bu yil Cadilar Bayrami için hazirlaniyor mesgul oldum. Ailem muhtemelen yapmak isteyen tüm dekorasyon için ay önce planlama baslamis olmasi gereken. Kocam onun online Halloween sarf malzemeleri siparis bilgisayar yer almaktadir. O tarama yandan karar vermisti ve o var diger dekor öneriler bazi karsilastim. O, bu yil farkli bir kostüm üzerinde tefekkür oldu. Onun kostüm geçen yil bir kurt adam oldu. Sadece o bu sefer olmak istiyor ne tahmin edebilirsiniz. Ama tipki cadilar bayrami bir çocuk olarak heyecanli. Oglumuz cadilar bayrami gelince ayni yoldur. Çok zor oraya ve kostüm seker dilenmek için bekleyebilir.

Sadece dekorasyon çalisan çok zaman geçirdim, ancak planlama ne kostüm giymek istiyorum. Özellikle, her türlü korsan film içine hem de “Karayip Korsanlari.” Ben korsan kostümleri var akillarinda oldugunu eminim. Zaten mevcut korsan kostüm fikirler bakarak oglumuz yakaladi. Bu yüzden bir erkek korsan kostüm ve yakinda posta gelen bir korsan çocuk kostüm görmek için sürpriz olmayacaktir. Sonunda onlar anne bir korsan kiz kostüm ya da benzer bir ihtiyaci karar verecegini biliyordu. Onlar korsan sandiklari ve çikintili bir kiliç ile bir kafatasi hakkinda bir seyler tartisiyorduk. Ben bir korsan tema ufukta kesinlikle oldugunu düsünüyorum. Bu lider nerede herkes anladi.

Sonunda onlar cadilar bayrami için otantik korsan kostümleri bir çift satin olabilir bana itiraf etti. Sürpriz, sürpriz! Yani, artik açikça her biri için mükemmel bir Karayip korsan kostüm disari arama olabilir. Kocam caribbean korsan kostümleri tercih ve oglum bir hayalet korsan kostüm olarak oylandi. Onlar olmak istedim hangilerinin için bir ipucu olsaydi süphe. Onlar kostu her korsan gemisi kostümü ile farkli bir fikrim yoktu. Ben kadin korsan kostüm seçimi bir ödün ve tercih karar verdi. Sonunda yine de beni ikna etti olurdu.

Korsan süslü elbise kostüm bazilari gerçekten harika idi. Ben kadin korsan kostüm seçimi bir seksi bir ve muhtemelen onun geminin kaptani yapacak kadin korsan kostümleri bir çift bulundu. Hep böyle kendimi görkemli türünü kabul var. Peki neden, parça elbise degil mi? Onlar seçti hemen hemen her korsanlar kostüm ile gitmek için korsan kostüm aksesuarlari bir sürü vardi. Orada satin alabilirsiniz oldukça düzgün bir korsan kostüm sapka ve dis bulunmaktadir. Bot ve palavraci kiliç gibi seyler her türlü de var. Daha ben bu online aksesuarlari, bayan korsan kostümü giyen hakkinda ben aliyorum daha heyecanli bakin.

Onlar bu plan üzerinde bütün aile var olmasi gerekir. Hatta bizim küçük bulldog için bir köpek korsan kostüm siparis. Kocami bazi ciddi tedavi ihtiyaci düsünmeye basliyorum. Sadece ayni, çevrimiçi bazi çok düzgün hayvan kostümleri vardir. Kostüm oldukça sevimli görünüyor. Kostüm de bir korsan sapka ve bir kanca ile geldi. Bizim evlatlarimiz ev yapimi göz yama ile, bizim köpek kiyafeti tamamlandi. Oglumuz, tabii ki, kötü niyetli korsan ve kocam kostüm seçti o kaptan olacagina karar verdik. Biz simdi Cadilar Bayrami için gereken herseye sahip. Zaten süslemeleri koyarak basladi. Onlar gerçekten Cadilar Bayrami’nda bu yil gitti. Onlar süper bir is yapmis. Görüs bu Halloween sadece bir fark yoktu. Oglumuz hâlâ kaptan olmasi gerektigini düsünüyor ve tabii ki, kocam bu noktada iddia ediyor. Ama derin asagi içinde, bu ekip çalisiyor kim oldugunu biliyorum.