2010 gelinlik – Her balo-atilimci için üst aksesuarlari nelerdir

Benim üst düzey balo çok uzun yillar önce olmasina ragmen dün sadece olmamis gibi, ben hatirliyorum. Mükemmel bir aksesuar – mükemmel bir elbise, mükemmel bir tarih, ve tabii ki bulmak için deli acele! Bizim elbisesi odakli zamanimizin büyük kismini harcamak, çünkü Aksesuarlar sik ??sik bakti vardir. Sadece her seyi hatirlamak emin olmak için kontrol-listesi bu balo aksesuarlari bir araya getirdik!

1. Taki: Giydiginiz taki türü tarzi, kesme ve cüppe renk büyük ölçüde baglidir. Küpe, kolye ve bilezik: dikkate almak isteyeceksiniz taki üç temel tipi vardir. Simdi tekrar, elbise bagli olarak – Eger diger yandan, tüm bu seyler ihtiyaç ya da olabilir – bu asamalardan herhangi biri gerek olmayabilir! Bir straplez uzun elbise giymis ise, bir kolye, bir zorunluluktur. Bir gerdanlik tarzi kolye askisiz önlük için mükemmel bir zamansiz ve klasik aksesuar, ancak ayni zamanda daha geleneksel bir kolye ile gidebilirsiniz. Eger karar ne olursa olsun, bu büst hattinin baslangiç ??altina düsmemelidir. Bir bilezik de bu tarz elbisesi için harika bir fikir. Bir yüksek yakali bir elbise giyiyorlar, kolye atlamak ve göz kamastirici bir çift küpe bulmak.

2. Çanta / çanta: Bir posetin, asagi herhangi bir resmi etkinlige katilmayi zaman tasimak için en iyi çanta eller. Bu iltifat topluluk geri kalanina bir mücevherli veya yapay elmas süslemeli bir saten ya da kadife kaplama onlari giymek için tipik.

3. Ceket: Yasadiginiz ve balo tutuldugunda, çok sicak ya da soguk ve balo aksami yagmurlu olabilir yere bagli. Mükemmel bir elbise seçmek disari çok fazla zaman geçirdikten sonra, yapmak istediginiz son sey bir palto ile berbat oldugunu! Sicak kalan bile Peki, sik ve modaya uygun olabilir! Elbise ve kumas ve stil bagli olarak, fazladan birkaç dolar harcama düsünün ve yerel terzi tarafindan yapilan bir mini pelerin kat isteyebilirsiniz! Eger bu fikri begenmezseniz, eslesen kumas bulmak ve basit ama sik sal yaptik. Bir kapatma parçasi olarak merkeze bir yapay elmas bros ekleyebilirsiniz. Hala bu fikri sevmiyorum Ve eger – yaptin önce ne çok genç kiz ile gidebilirsiniz …. sizin için çok soguk olur zaman balo tarihleri ??smokin ceket giymek!

4. Çiçek: Çiçek aksesuar muhtemelen listelenen tüm balo aksesuarlari en tartisilabilir oldugunu. Bir noktada, bayan için bir bilek çiçek buketi, ve adam için bir yaka çicegi mutlak olmalidir, ama zaman gerçekten degisti. Simdi, çiçek vererek tarih sevgi ya da gelenegin bir hareket bir gösteri gibi, ancak olay ile onlari tasiyan yapmaniz gereken bir sey degildir. Ailen israr ederse, giysiler maç boyali tek bir gül, satin almak için tarih isteyin.