tasarimci gelinlik yaka kesim

Bir gelinlik için alisveris yaparken, orada olan farkli yaka kesim farkinda olmak önemlidir. Farkli yaka farkli vücut tipleri iltifat oldugunu hatirlamak önemlidir. Off-the-omuz tarzi bir straples görünüm kesilmis bir sevgilisi kadar su anda kadar çok seçenek ile, bir gelin-to-be nereden baslayacaginizi bilemezsiniz! Belirli yaka kesim dogru karar vermenize yardimci olabilir hakkinda bilgi sahibi olma, bir tasarimci gelinlik üzerinde bir karar ortasinda iseniz.

tatlim

Sevgilisi yaka bir kalbin üst yarisinda, bu nedenle adi benzer. Bu gögüs bölgesinde vurguluyor gibi bu yaka dolgun figürlü gelin için iyi bir seçenektir. Çogu durumda, sevgilisi yaka kalp sekli veya gövde için daha uzun, yalin bir görünüm vermek her ikisi de bazi ince boru, üzerinde yükselen saf malzeme bir kaplama vardir. Bu etki ayni zamanda boyun daha uzun ve daha romantik görünmesini saglar. Daha çocuksu rakam ile gelinler sevgilisi yaka kaçinmalisiniz.

askisiz

Bazi gelinler straplez yaka kaçinmalisiniz iken, digerleri için mucizeler yok. Birçok durumda, straplez yaka gelin küçük bir rakam yanilsamasini verir sevgilisi yaka veya düz yaka ile eslestirilmis olabilir. Genis omuzlari olan kadinlar straples gelinlik kaçinmalisiniz ama narin omuzlari ve köprücük olan bu tarzi ile oldukça iyi yapacagiz.

off-the-omuz

Off-the-omuz gelinlik yaka çok popüler biridir. Tahmin edebileceginiz gibi, yaka sadece omuz altinda baslar ve boyun, omuz ve köprücük kemigi vurgular. Off-the-omuz yaka kolun üst kismini küçük kollari vardir. Bu yaka tüm rakamlara gurur oldugunu, ancak onlarin omuzlari ile daha dolgun kol ya da sorunlari ile gelinler kaçinmalisiniz. Bu stil armut biçimli kadin ve omuzlarinda göstermek isterim herkes için idealdir.

sabrina

Ayrica bateau yaka olarak bilinen Sabrina yaka, belli bir gövde tipi ile gelinler için harika. Çapinda düz kesim Bu yaka, omuz ucuna yakin kenar, köprücük kemigi bir egri izler. Pek çok tasarimci artik kolsuz elbise tarzi ile eslestirme olsa Sabrina genellikle kollari eslik eder. Iyi donatilmis kadin Sabrina yaka kaçinmalisiniz.

portre

Tam silah ve belirgin köprücük kadinlar ciddi sekilde gelinlik için portre yaka düsünebilirsiniz. Off-the-omuz tarzi benzer ama daha kumas, portre omuz (ucuna ucundan) karsisinda kasik toz. Eger tanimlanmamis bir köprücük kemigi varsa, bu muhtemelen sizin için yaka degildir.

kepçe

Herkes, ne olursa olsun vücut tipi, kepçe yaka takabilirsiniz. Bu nihai klasik tarzda ve düsük veya yüksek kesim ya olabilir. Birçok durumda, ön kepçe arka düsük bir kepçe tarafindan iltifat.

yular

Eger genis omuzlari varsa, bir yular gelinlik denemek isteyebilirsiniz. Yular kayislari baglayarak veya dügmeleri ile baglanir boynuna sarar bir kayis vardir. Boyun derin armholes genellikle yüksek ve dar omuzlar varsa, yular yaka sizin için çalismayabilir çok uzun boylu kadin (genellikle 5’7 “ve yukari.) Için idealdir.

v yaka

V yaka elbise oldukça kendi kendini açiklayici, önünde asagi yaka dips harfi seklini taklit eden “V” yaka arkasinda benzer bir dalis tarafindan iltifat, ama her zaman olabilir. Bu yaka büstü uzak dikkat çekiyor ve bir B-veya C-fincan gelinler için mükemmel bir alternatiftir. En gelinler-to-be v yaka kapali indirebiliriz.

mücevher

Mücevher yaka gelinlik tasarimcisi yolunda oldukça yeni bir tarzidir. Neredeyse ortalama t-shirt gibi görünüyor gibi ayni zamanda sik sik t-shirt yaka olarak adlandirilir. Yaka yuvarlak ve boyun dibinde oturur. Bazi elbiseler bile t-shirt fikri ile oynamak ve ön dekoratif bir cep yerlestirin. Bu büstü gelistirmek yardimci olarak mücevher yaka, mütevazi bir rakam için harika. Bu gögüs daha büyük görünüyor yapmak gibi bazi kadinlar bu yaka kaçinmak isteyebilirsiniz.

Tüm bu gelinlik yaka kesim okuduktan sonra, sizin için dogru tam olarak hangi biliyorum olabilir. Ancak, alisveris yaparken sizin gibi, ne olursa olsun yaka, bu sadece genel öneriler oldugunu akilda tutmak ve en iyi bahis herhangi bir elbise denemek için oldugunu yok. Ayrica fotograf seviyorum sirf, elbise size dogru görünmeyebilir unutmayin. Her zaman seçenekleri açik tutmak için gelinlik (birden çok kez) denemek.