mükemmel bir tasarimci Kurtis ve tasarimci Kurti seçme

Tasarimci Kurtis ve tasarimci Kurti için mükemmel bir seçim ile ortakliga çok güzel bir kisilik rakipsiz. Hint kültürü, Kurta, sarees ve salvar kameez modernlesmenin çiçegi Hindistan’in essiz medeniyetin parçasi olmustu önce bile. Bu geleneksel ögeler ülkenin hakkinda çok sey çaba ve zaman kesimden evrimi biliyorum. Bugünkü dönemi ile bu baglantilar Hindistan’in son bir önemli tarihi iplik vardir.

Erkekler hem de kadinlar tarafindan giyilen gibi daha derin olacak, Kurta geleneksel Kurta pijama ile tamamlanmistir. Bu bir firsat olmadan kayda deger olamaz söylendi. Bu gevsek gömlek yere diz altina ve dügün, nisan ve diger sosyal etkinlikler gibi rahat ve özel her iki olayda kullanilmistir.

Kurtis, birkaç yüzyil önce, simdiki nesil daha modern tasarimci Kurtis ve tasarimci Kurti karsi agirlik olarak herhangi bir büyük farklilik yok. Kesim ayni kalir. Geleneksel önemi bozulmadan kalir. Moda için Hint sevgisi neselendi olarak, çok sayida yenilmez katlanmis giyim Bu modda gerçeklesti. Daha özenle, tasarimci Kurtis ve tasarimci Kurti artik daha göz kamastirici ve sofistike Hint gelinlik giymek ya da Hint gelinlik olarak uygun tasarlanmistir.

Bir Kurti için pahali bir fiyat mükemmellik garanti etmez. Hatasiz kisilik uygun bir Kurti mükemmellik tanimlar. Çogu Hintli kadinlar genellikle renk ve süslemeler tek basina bagli aliyorsaniz. Bunlar yaka, pileleri ve diger yönleri gibi küçük ayrintilara dikkat ödemezsiniz.

Bir Kurti seçimi düz bir görünüm veya sik biri için gidis seçenekleri karar benzer. Gevsek mideleri olan kadinlar çogu zaman göz ardi olma kavrami yerlesmek. Bu hata, olaganüstü vücut sekilleri ile kadinlardan serseri onlari egilimindedir.

Size en uygun tasarimci Kurtis ve tasarimci Kurti dikkatli bir seçim bir anda flab yenmek oldugunu biliyor musunuz? Renk bu süreçte çok önemli. Bu koyu renkli Kurtis parlamak ve flab görünümünü gizlemek oldugu kanitlanmistir. Aslinda, siyah sasirtici en iyi renk oldugunu. Kati koyu renk tonlari ile elbiseler kesinlikle ince ve seksi görünmesini saglayacaktir.

Her zaman koyu bir gölge için gidin. Bu basparmak kural. Sadece koyu tonlari kendi takan üstünlük bir gölge vermek, iyi görünüyorsun. Tombul insanlar pileleri ve firfirlar uzak kalmak gerektigini. Pleats büyük bir uyum vermeyin. Bunun yerine, sadece bir midesi daha büyük ve hantal görünmesini saglayacaktir.

Firfirlar, diger taraftan, bir kitlesel itiraz saglayacaktir. Söz konusu kadin yansitmak için gereken bir diger önemli sey yaka oldugunu. V-line bellerini ve yaka flab gizlemek ve agir büstleri uzak dikkat vardiya.

Kurtis aksesuar ve ortak etek için kusursuz bir seçim olmadan sasirtici bakmak asla. Tombul, uzun boylu insanlar gipta edilecek yüksekligi vurgulamak için uzun bir etek için gitmek gerekir. Aksine, tam tersi kategori arkadaslarinin istihbarat ve zekâ övünme diz etek altina giymek gerekir. Yüksek topuklu ayakkabilar bir çift bu get-up için mükemmel bir tamamlayicidir.

Aksesuarlar son vurus verir. Büyük bir Kurti seçim bir koyar aksesuarlar uyum gerektigini. Bir hiç beklemediginiz zaman ikinci asiriya her seyi bozabilir. En iyi tasarimci Kurtis ve tasarimci Kurti seçmek için nasil bilmek büyük firsatlar tüm kapilarini açiyor.