Egrileri ile kadin mükemmel kot bulmak için mücadele neden 3 nedeni

Denim kot daha popüler tek bir moda elyaf bulunmaktadir. Ve ister inanin ister inanmayin, kot öncelikle denim rahat, günlük elbise bir tür haline 1950’lere kadar is elbiseleri olarak kullanilmistir. Onlar popüler olsa da, birçok kisi uyum ve düz kot, özellikle kivrimli kadinlar bir çift için sonsuz aramak. Bu kalça ve uyluk mükemmel uyum, ancak bel ya çok büyük ya da çok küçük kot bulabilirsiniz. Ya da bel mükemmel uygun olanlar, ancak düzgün uyluk ve alt neredeyse denim yüzme! Egrileri ile kadin mükemmel kot bulmak için mücadele bu nedenleri nelerdir?

1. akil: nereye bakarak baslamak için hiçbir fikrim yok

Pek çok farkli marka isimleri ile, nerede bile bakarak baslamak için hiçbir fikrim yok. Nitekim olarak, son ne zaman Macy vardi size kot pantolon ve bunlarin hiçbiri uygun on farkli çiftleri üzerinde çalisti! Ne kadar sinir bozucu! Hangi markalar kivrimli kadinlarin bedenlerinin uyacak sekilde tasarlanmistir? Zafu Jeans Finder dogru yönde bir isaret edebilir. Sadece sorularin kisa bir profil cevap – ve kadinlarin bedenlerinin ve jean uyum üzerine kapsamli arastirmaya dayali – Eger gövde tipi ile çalismak kot bir liste sunulur. Burada hizli bir ipucu: Eger bel ile orantili olarak büyük bir popo varsa, PZI Jeans denemek isteyebilirsiniz. Bu nispeten yeni bir sirket sizin gibi seklinde kivrimli rakamlarla kadinlardan elestiriler oluyor!

nedeni # 2: kot yatirim yok

Bu sizin için kaç kez oldu? Sonunda mükemmel bir uyum ve bir çift satin kot pantolon bulmak. Sen alabilirsiniz her firsatta, restoranlar, canli ve bu kot nefes. Bir noktada kot yipranmis görünümlü baslar ve yeni bir çift satin almak için geri dönmek – sadece en sevdiginiz kot üretilmiyor oldugunu bulmak için. Burada çözüm perspektifi degistirmektir. Bunlari bulabilirsiniz ne zaman büyük bir dar kot yatirim gerekiyor. Bu rezerv üzerinde ekstralar var böylece ayni anda üç ya dört çift satin almak anlamina gelir. Pahali geliyor mu? Her zaman satis takip ve sonra gerçekten yilda birkaç kez çorap bu maliyetli yapabilirsiniz! Veya daha iyisi, dogrudan üreticiden online kot siparis. Ücretsiz nakliye deposundan satin alma gibi maliyetli olarak yapar … tüm kalabaliklar olmadan.

neden # 3: Eger yerel özel ziyaret degil

En iyi uyan kot ariyor yorucu ve yeterli bazen iyi olabilir yeterlidir. Size en yakin terzi düz kot bu çifti alabilir. Yetenekli bir terzi vücudunuzun oranlarda için denim kot sigdirmak mümkün olmalidir – ve aslinda ne var özel yapilmis kot pantolon – sadece ünlüler gibi! Bazi üst düzey magazalar aslinda onlari mükemmel vücudunuza uygun olmasi için kot alabilir magaza dikisi var.