Çin iç çamasiri ve samimi giyim sektöründe pazar genel bakis

Iç çamasiri sektöründe yogun rekabet halindedir. Global markalar yeni pazarlar ariyoruz ise moda ve fiyat dostu iç çamasiri en üreticileri tarafindan satilmaktadir. Uluslararasi özel markalar kanatlari altindadir, gelecekteki büyüme için gelismekte olan pazarlara giris yapmak isteyen. Giyim fiyatlari% 4 düstü ise iç çamasiri en için mevcut küresel pazarda 2004 yilindan 2007 yilina kadar ABD $ 29920000000 için% 2.6 artti. Çin, gelismekte olan bir piyasa ayni süre içinde% 8,1 bir büyüme gördü gibi. Hizli moda perakendeciler simdi düsük fiyatlarla moda samimi giyim sunuyoruz ve Çin kendi marka imajini sürdürmek için sert pazarlama çabalarini üstleniyoruz. Öte yandan, Çin kendisi rekabetçi fiyatlarla dünya pazarina giysilerin önemli bir ihracatçisi.

Çin iç çamasiri pazar:

Çin iç çamasiri sektörü dinamik bir sektördür. Onlarin piyasa yapisi pek çok ulusal ve uluslararasi markalarin olusur ve samimi giyim birçok ülke tarafindan getirilir, tüketiciye bilinmeyen isimleri.
Ülkenin iç çamasiri piyasasinda hizli hareket eden biridir ve yakin geçmiste sirasinda siddetli bir degisiklik yoktur. Iç çamasiri market 2 milyar Euro toplam degeri oldugu tahmin ve sektör uzmanlari her yil% 20 daha olumlu artis tahmin edilmektedir. Ülkenin lüks tüketim için üçüncü büyük ve önümüzdeki 10 yil içinde Japonya konumunu yakalamak için pazar lideri tarafindan kabul edilir. Çin olusturma ve tüketimi için iyi bir potansiyele sahip, kumas sektöründe önemli bir oyuncu. Çin’de büyük iç çamasiri oyuncularin piyasa pozisyonlarini tekrar degerlendirildi ve simdi ‘düsük maliyetli’ üreticileri olmak için bilgi boslugu kapatacagiz.

Çin Kadinin Dolap Integral Giyim:

Çin iç çamasiri üreticileri göz olarak küresel pazarda, dünyanin gözü Çin’in geri kalani. Sangay iç çamasiri patlamasinin ön planda bulunmaktadir. Iç çamasir giderek Çinli kadinlarin gardirobunda bir arzu öge haline geliyor. Bir anket ortalama bir Çinli kadin her yil iç çamasiri kendi moda bütçesinin% 8 harciyor belirtiyor. 8% yetersiz gibi görünüyor olsa da, Çin 503 milyon kadin ile doldurulur ve çok sayida umut vericidir. Savurganlik itibaren, lüks iç çamasiri en geç bir gardirop zorunluluk haline gelmistir. Bir iç çamasiri sektöründe anket 200 milyondan fazla kadin iç çamasiri kullanma yas siniri, yillik tüketimi 15 milyon RMB bir satis rakamina ulasan, 600 milyon adet ötesine geçecek Çinli nüfus olustugunu belirtiyor.

ihracat-dantelli iç çamasiri yaris:

Küresel pazarda umut verici umutlari kapsayan, Çin’de iç çamasiri sanayi aktif olarak yurtdisi iç pazarini genisletmek için firsat ariyorlar. Ortalama olarak, ülkenin iç çamasiri 4 milyar adet ihraç; yillik. Onlar, basta Fransa, ABD, Japonya ve Avrupa samimi giyer ihracat. Çin sütyen ihracat 10,5 milyon kadar yükseldi, yani, AB sonra% 93, bir 40 yil kota sistemi sona erdi. Çin iç çamasiri ihracatçisi olarak ABD’de iyi bir pazar sahiptir. Onun performansi ABD’ye yapilan ihracat% 25 yakalama yüksek bir kaide üzerindedir. Çin ABD ihracat kisitlamalarina ragmen, komünist dev ABD’ye en büyük üçüncü ihracatçisi olmasi bekleniyor. Çin, kendi üretim üssü deniz olmasi diger ülkeler için uygun maliyetli bir hedef yapar, teknoloji sürekli gelistirme ile kusatmisti. Hindistan ile birlikte Çin önümüzdeki birkaç yil 100 milyon dolar dolar her biri tarafindan global pazar payini artmasi beklenmektedir.

samimi asinma hub lider:

Shenzhen kenti Çin ‘moda baskenti’ olarak kabul edilir. Bu yerli ve yabanci samimi giyer, tasarimi, Ar-Ge ve iç çamasiri en üretim bir kaide oldugunu. Ekonomik fayda elde ve pazar büyüklügü Shenzhen lehine ve yatirimcilarin sürekli dikkat çekiyor. Küresel piyasada satilan birçok popüler markalar özellikle Pearl River Delta, Shenzhen ihraç edilmektedir. ‘Günes Hing Grubu’ ‘YKK’, bir servet 500 sirketi ve ‘Regina Miracle’, Asya’da iç çamasiri aksesuar% 70 üretim herkese Shenzhen kendi üretim üssü var. Sehrin mükemmel kurdu sanayi tasarimdan üretime baslayan zinciri, pazarlama ve hem yurtiçi ve ihracat düzeyinde satis vardir. A ünlü iç giyim markasi için marka tanitim gelistirmek ve satis artiracak olan küme etkisi özellikle Shenzhen bunun çikis baslatti. Çin’in popüler iç çamasiri markalarin Iki Shenzhen gelen ve yaklasik 10 uluslararasi taninmis iç çamasiri markalarin burada üretim üssü var. Topform, Calvin Klein, Triumph, Regina Miracle ve Victoria Secret isim birkaçidir. Embry Formu, Xusany, Venies, Ordifen vb Shenzhen kendi üretim tesisleri olan birkaç yerli markalar, ve ülke çapinda bir üne sahiptir.

tam makale görmek için buraya tiklayin