bir sef ne giyim gerektirir

Sefler resmi görünmesini ve onlar yapmak için atanmis olmasi bu is için yetkili oldugunu göstermek amaciyla kendi üniformali elbise var.

Bir esarp, papyon, bir bandana, ceket, eldiven, pantolon, önlük, mendil, ayakkabi ve önde gelen sapka: Sefler ‘tek tip örnegin çesitli giysi, olusur.

Tüm yukarida belirtilen giyim onlar sefler ‘resmi giyim dahil oldugu kendi rolü vardir. Mutfakta ya sicakliklari yüksek yükselen ya da mutfakta sefin hareketleri kisitlayan oldugunu, Ancak, giyim birçok kez koymak degildir. En resmi günlerde, insanlar rezervasyon rezervasyonu bile Sevgililer Günü ya da benzeri, sefler en iyi bakmak gerekir.

Bandana rolü mutfakta çok fazla isi nedeniyle asiri terleme absorbe olan, esarp ve mendil ile birlikte bandana bu rolü yapmak. Asiri isi emilimini, sef rahat kalir. Önlük koymak kolay ve yolu çok rahat, çünkü zamanla, bandana yavas yavas önlük yerini ediliyor, bu. Önlükler ve bandanalar bu nedenle vücudu serin hale pamuk gibi yumusak fiber yapilmistir.

Bir sefin giyim en önemli parçasidir ceket, son trend sefler süslü ceket koymak biridir. Ceket cepleri veya yaka üzerinde ya, üzerinde restoranin logosu sahip olabilir. Bazi restoranlarda ceket sef rütbesine göre elde edilen, rütbe ceket çemberleme omzuna isaretler ile tasvir edilebilir. Sef ceket temelde onlari modern ve akilli bir görünüm vermek.

Sembolik sapka asçilar giyim önemli bir aksesuardir. Sapka bir sef sembolize, bir sef görevlerini sirasinda sapka koyar önemlidir. Onlar ter emme de hazirlanmasi ve olan gida düsmesini saç tutmak için simdi de gün kafatasi kapaklar sapka yerini almaktadir.

Pantolon için, sefler örnek bol ya da pilili pantolon için, çok çesitli seçenekler var. Daha rahat ve yemekleri hazirlarken onlar almis oldugunuz herhangi bir kir gizlemek böylece bu pantolon rengi genellikle koyu oldugu için en çok kullanilan bol pantolon.

Sefler asinma diger önemli aksesuar normalde siyah renkli olan ve gida hazirlarken düsmesini sefler korumak amaciyla ayakkabilar genellikle düz topuklu, ayakkabi. Düz topuklu nedeniyle ayakkabi mutfakta ile yürümek ve çalismak için rahat.

Sefler giyim baska bir hükmü bir peçete, peçete fonksiyonu sef yemekler gibi temiz esyalari temizlemek için.

Çogu durumda, en sefler için soyunma kod beyaz giyim oldugunu, bu temel nedeni saflik ve baris sembolize etmektir. Ancak zaman restoran sahipleri ile müsterilerinin dikkatini çekmek amaciyla diger renkler basvurdular.